Запиши се
|
Вход

Информация за клуба › Irapuato

Irapuato Отбор

Irapuato
Качване на снимкаКачване на снимка

Докладвай изображениетоДокладвай изображението

Home Colour

Irapuato Домакински футболни екипи.
Червен

Away Colour

Irapuato away football jersey
Бял
Мениджър
 
Jorge Manrique Islas
прякорLa Trinca
Freseros
Medium NameIrapuato
Short NameIRA
Година на откриване1948
Име на стадионаSergio León Chávez
(33,000)
Лига
 
Неизвестен
МестоположениеIrapuato
Държава
 
Мексико

#   Нац Играч Пост Възраст Оцк
-Diego ANDRADE
 
ANDRADE, Diego П(Л)2675
-Federico DÍAZ
 
DÍAZ, Federico З(ДЛЦ)2572
-Няма изображение на играча
 
LÓPEZ, Juan Carlos Н(ДЛЦ)2475
-Jonathan SÁNCHEZ
 
SÁNCHEZ, Jonathan Вр2373
-Luis RUÍZ
 
RUÍZ, Luis П(Ц)2370
-Mario TINAJERO
 
TINAJERO, Mario П(Ц)2473
-Няма изображение на играча
 
TAVARES, Ulises Н(Ц)2675
-Няма изображение на играча
 
DE LA TEJERA, José Н(ДЛЦ)2673
-Няма изображение на играча
 
SALAS, Julio П,АП,Н(Ц)2468
-Няма изображение на играча
 
ALVARADO, Julio З(ДЛЦ)2270
-Benji JOYA
 
JOYA, Benji П,АП(Ц)2576

Club Zone

Team Formation

SÁNCHEZ
Вр 73
DÍAZ
З(ДЛЦ) 72
DÍAZ
З(Ц) 72
ALVARADO
З(Ц) 70
DÍAZ
З(ДЛЦ) 72
TINAJERO
П(Ц) 73
RUÍZ
П(Ц) 70

JOYA
АП(Ц) 76

LÓPEZ
Н(Ц) 75

Irapuato История

League History

Ascenso MX 2 Titles

Irapuato Персонал

Собственик

Не съществуват членове за този тип.

Председател

Не съществуват членове за този тип.

Coach

Не съществуват членове за този тип.

Physio

Не съществуват членове за този тип.

Скаут

Не съществуват членове за този тип.

Irapuato Съперници