Запиши се
|
Вход

League Information › Série D

Série D

Série D

Качване на снимкаКачване на снимка

Докладвай изображениетоДокладвай изображението

Sponsor NameНеизвестен
Година на откриване2009
Държава
 
Бразилия

Всички отбори

Crest Клуб Мениджър Стадион Местоположение
AA AltosAA AltosНеизвестенFelipãoAltos
AA AnapolinaAA AnapolinaArthur NetoJonas DuarteAnápolis
AA AparecidenseAA AparecidenseMárcio GoianoEstádio Anníbal Batista de ToledoAparecida de Goiânia (GO)
AA CaldenseAA CaldenseНеизвестенRonaldãoPoços de Caldas
AA CoruripeAA CoruripeLorival SantosGerson AmaralCoruripe (AL)
AA FlamengoAA FlamengoНеизвестенNinho do CorvoGuarulhos
AA InternacionalAA InternacionalНеизвестенMajor Levy SobrinhoLimeira
AA PortuguesaAA PortuguesaRogério CorrêaEstádio Luso-BrasileiroRio de Janeiro
AA Santa RitaAA Santa RitaНеизвестенOlival Elias de MoraesBoca da Mata
ABCABCНеизвестенFrasqueirãoNatal
ACEC BaraúnasACEC BaraúnasSamuel CândidoNogueirãoMossoró
AD CabofrienseAD CabofrienseToninho AndradeEstádio Alair CôrreaCabo Frio (RJ)
AE TiradentesAE TiradentesНеизвестенPresidente Vargas FortalezaFortaleza
AE Velo ClubeAE Velo ClubeНеизвестенBenitãoRio Claro
Águia de MarabáÁguia de MarabáНеизвестенZinho de OliveiraMarabá
Águia NegraÁguia NegraНеизвестенNinho da ÁguiaRio Brilhante (MS)
Alagoinhas ACAlagoinhas ACНеизвестенEstádio CarneirãoAlagoinhas
Alecrim FCAlecrim FCНеизвестенArena das DunasNatal
América de NatalAmérica de NatalWaguinho DiasArena das DunasNatal
América PEAmérica PEНеизвестенEstádio Ademir CunhaRecife
América RJAmérica RJНеизвестенGiulite CoutinhoRio de Janeiro
América SPAmérica SPНеизвестенTeixeirãoSão José do Rio Preto
América TOAmérica TOНеизвестенNassri MattarTeófilo Otoni
Anápolis FCAnápolis FCToninho CecílioJonas DuarteAnápolis
AO ItabaianaAO ItabaianaНеизвестенEstádio Presidente MédiciItabaiana
Arapongas ECArapongas ECНеизвестенAdauto MoraesArapongas
Araxá ECAraxá ECНеизвестенFausto AlvimAraxá
ASAASAMaurilio SilvaCoaracy de Mata FonsecaArapiraca
Associação Nova PrataAssociação Nova PrataНеизвестенEstádio Mário CiniNova Prata
Atlântico ECAtlântico ECНеизвестенMunicipal de Lauro de FreitasSalvador
Atlético AcreanoAtlético AcreanoEverton GoianoEstádio Antônio Aquino LopesRio Branco
Atlético da BarraAtlético da BarraНеизвестенMaracanãzinhoRio de Janeiro
Atlético de CajazeirasAtlético de CajazeirasНеизвестенEstádio PerpétuoCajazeiras
Atlético Hermann AichingerAtlético Hermann AichingerНеизвестенEstádio da BaixadaIbirama
Atlético Monte AzulAtlético Monte AzulНеизвестенAMAMonte Azul Paulista (SP)
Atlético TubarãoAtlético TubarãoНеизвестенEstádio Domingos Silveira GonzálesTubarão
Audax RioAudax RioНеизвестенSendolândiaSão João de Meriti
Bangu ACBangu ACMário MarquesMoça BonitaRio de Janeiro
Barra FCBarra FCНеизвестенRobertãoBalneário Camboriú
Barretos ECBarretos ECНеизвестенAntônio Gomes MartinsBarretos
Batatais FCBatatais FCEdson BoaroEstádio Oswaldo ScatenaBatatais
Belo Jardim FCBelo Jardim FCНеизвестенMendonçãoBelo Jardim
Boavista RJBoavista RJPaulo BonamigoEucy de Resende MendonçaSaquarema
Bonsucesso FCBonsucesso FCНеизвестенEstádio Leônidas da SilvaRio de Janeiro
Botafogo BABotafogo BAНеизвестенPituaçuSalvador
Brasília FCBrasília FCНеизвестенEstádio Nacional Mané GarrinchaBrasília
BrasilienseBrasilienseMárcio FernandesSerejãoTaguatinga
CA JoseenseCA JoseenseНеизвестенEstádio ADC ParahybaSão José dos Campos
CA JuventusCA JuventusНеизвестенRua JavariMooca
CA MetropolitanoCA MetropolitanoAbel RibeiroMonumental Do SesiBlumenau
CA PenapolenseCA PenapolenseНеизвестенTenentãoPenápolis
CA TricordianoCA TricordianoNascimento EdinhoEstádio Elias ArbexTrês Corações
CA VotuporanguenseCA VotuporanguenseJúnior RochaMunicipal Plínio MarinVotuporanga
Caldas Novas ACCaldas Novas ACНеизвестенSerra de CaldasCaldas Novas
CamboriúCamboriúНеизвестенRobertãoCamboriú
Cametá SCCametá SCНеизвестенOrfelino Martins ValenteCametá
Campinense ClubeCampinense ClubeOliveira CanindéAmigãoCampina Grande (PB)
CAP UberlândiaCAP UberlândiaFelipe SurianEstádio Municipal Parque do SabiáUberlândia
Cascavel CRCascavel CRНеизвестенNinho das CobrasCascavel
Castanhal ECCastanhal ECНеизвестенEstádio Maximino Porpino FilhoCastanhal
CE AimoréCE AimoréНеизвестенEstádio Cristo ReiSão Leopoldo
Ceilândia ECCeilândia ECНеизвестенAbadiãoCeilândia
Central SCCentral SCНеизвестенLacerdãoCaruaru
Cerâmica ACCerâmica ACНеизвестенAntônio Vieira RamosGravataí
Ceres FCCeres FCНеизвестенEstádio João Francisco dos SantosRio de Janeiro
Cianorte FCCianorte FCНеизвестенOlimpico Albino TurbayCianorte
Cincão ECCincão ECНеизвестенEstádio do CaféLondrina
Clube Andraus BrasilClube Andraus BrasilНеизвестенCT AndrausCampo Largo
CN Marcílio DiasCN Marcílio DiasMoises EgertDr. Hercilio LuzItajaí
Coimbra ECCoimbra ECНеизвестенJosé Flávio de CarvalhoItaúna
Concórdia FCConcórdia FCEmerson CrisDomingos Machado de LimaConcórdia
Corumbaense FCCorumbaense FCНеизвестенArthur MarinhoCorumbá
Cotia FCCotia FCНеизвестенEuclides de AlmeidaCotia
CRA CatalanoCRA CatalanoНеизвестенGenervino Evangelista da FonsecaCatalão
CS SergipeCS SergipeНеизвестенJoão Hora de OliveiraSergipe
Democrata FCDemocrata FCНеизвестенArena do JacaréSete Lagoas
Duque de CaxiasDuque de CaxiasBruno QuadrosRomário de Souza FariaDuque de Caxias
EC Água SantaEC Água SantaНеизвестенEstádio Distrital do Jardim InamarSão Paulo
EC AracruzEC AracruzНеизвестенEstádio do BambuAracruz
EC AvenidaEC AvenidaНеизвестенEstádio dos EucaliptosSanta Cruz do Sul
EC ComercialEC ComercialНеизвестенMorenãoCampo Grande
EC CruzeiroEC CruzeiroНеизвестенEstrelãoPorto Alegre
EC DemocrataEC DemocrataНеизвестенMamudãoGovernador Valadares
EC InternacionalEC InternacionalНеизвестенVidal Ramos JúniorLages
EC MamoréEC MamoréНеизвестенBernardo Rubinger de QueirozPatos de Minas
EC NoroesteEC NoroesteLuís Carlos MartinsAlfredo de CastilhoBauru
EC Novo HamburgoEC Novo HamburgoНеизвестенSanta RosaNovo Hamburgo
EC Passo FundoEC Passo FundoНеизвестенVermelhão da SerraPasso Fundo
EC PelotasEC PelotasНеизвестенBoca do LoboPelotas (RS)
EC PrimaveraEC PrimaveraНеизвестенÍtalo Mário LimongiIndaiatuba
EC Rio VerdeEC Rio VerdeНеизвестенEstádio Mozart Veloso do CarmoRio Verde
EC Santo AndréEC Santo AndréPaulo Roberto SantosBruno José DanielSanto André
EC São LuizEC São LuizEdemar Antônio PicoliEstádio 19 de OutubroIjuí
EC TaubatéEC TaubatéНеизвестенJoaquinzãoTaubaté
EC TigresEC TigresНеизвестенEstádio de Los LariosDuque de Caxias
Esportivo BGEsportivo BGНеизвестенMontanha dos VinhedosBento Gonçalves
Estrela do NorteEstrela do NorteНеизвестенEstádio Mário MonteiroCachoeiro de Itapemirim
FC CascavelFC CascavelНеизвестенNinho das CobrasCascavel
Feirense FCFeirense FCНеизвестенEstádio Joia da PrincesaFeira de Santana
FerroviáriaFerroviáriaDado CavalcantiFonte LuminosaAraraquara
Fluminense de FeiraFluminense de FeiraНеизвестенEstádio Joia da PrincesaFeira de Santana
Frei PaulistanoFrei PaulistanoНеизвестенTitãoFrei Paulo
Friburguense ACFriburguense ACНеизвестенEduardo GuinleNova Friburgo
Galícia ECGalícia ECНеизвестенAdauto MoraesSalvador
Galvez ECGalvez ECНеизвестенEstádio FlorestãoRio Branco-AC
GE GlóriaGE GlóriaНеизвестенEstádio Altos da GlóriaVacaria
Globo FCGlobo FCНеизвестенBarretãoCeará Mirim
Goianésia ECGoianésia ECHenry LauarValdeir José de OliveiraGoianésia (GO)
Goiânia ECGoiânia ECНеизвестенEstádio Olímpico Pedro LudovicoGoiânia
Goytacaz FCGoytacaz FCНеизвестенArizãoCampos dos Goytacazes
Grêmio AnápolisGrêmio AnápolisНеизвестенJonas DuarteAnápolis
Grêmio BarueriGrêmio BarueriFrancisco DiáArena BarueriBarueri
Grêmio Esportivo JuventusGrêmio Esportivo JuventusJorginho Da SilvaEstádio João MarcattoJaraguá do Sul
Grêmio NovorizontinoGrêmio NovorizontinoRoberto FonsecaEstádio JorjãoNovo Horizonte
Grêmio Osasco AudaxGrêmio Osasco AudaxНеизвестенConde Rodolfo CrespiSão Paulo
Guarani de JuazeiroGuarani de JuazeiroНеизвестенRomeirãoJuazeiro do Norte
Guarani ECGuarani ECНеизвестенFariãoDivinópolis
Guarani-VAGuarani-VAНеизвестенEstádio Edmundo FeixVenâncio Aires
Guarany de SobralGuarany de SobralНеизвестенJuncoSobral (CE)
GuaratinguetáGuaratinguetáНеизвестенNinho da GarçaGuaratinguetá
Gurupi ECGurupi ECНеизвестенEstádio ResendãoGurupi
IcasaIcasaНеизвестенRomeirãoJuazeiro do Norte
Iguatu FCIguatu FCНеизвестенEstádio Elmo MorenoIguatu
Independente ACIndependente ACНеизвестенNavengantãoTucuruí
Independente FCIndependente FCНеизвестенEstádio Agostinho PradaLimeira
Inter de BebedouroInter de BebedouroНеизвестенEstádio Sócrates StamatoBebedouro
Interporto FCInterporto FCНеизвестенEstádio General SampaioPorto Nacional
Ipanema ACIpanema ACНеизвестенEstádio Governador Arnon de MeloIpanema
Ipatinga FCIpatinga FCНеизвестенIpatingãoIpatinga
Iporá ECIporá ECLeandro NiehuesFerreirãoIporá
Itapipoca ECItapipoca ECНеизвестенPerilãoItapipoca
Itumbiara ECItumbiara ECMárcio SampaioEstádio JKItumbiara
J.MalucelliJ.MalucelliНеизвестенJanguito MalucelliCuritiba
Jabaquara Atlético ClubeJabaquara Atlético ClubeНеизвестенVila BelmiroSantos
Joinville ECJoinville ECНеизвестенArena JoinvilleJoinville
LajeadenseLajeadenseНеизвестенEstádio FlorestaLajeado
Legião FCLegião FCНеизвестенEstádio Nacional Mané GarrinchaBrasília
Luverdense ECLuverdense ECDilceu Junior RochaPasso das EmasLucas do Rio Verde
Macaé Esporte FCMacaé Esporte FCНеизвестенCláudio Moacyr de AzevedoMacaé
Madureira ECMadureira ECНеизвестенConselheiro GalvãoRio de Janeiro
Marília ACMarília ACНеизвестенBento de AbreuMarília
Maringá FCMaringá FCEriélton PachequinhoEstádio Willie DavidsMaringá
Minas Boca FutebolMinas Boca FutebolНеизвестенArena do JacaréSete Lagoas-MG
Mirassol FCMirassol FCEduardo BaptistaJosé Maria de Campos MaiaMirassol
Mixto ECMixto ECНеизвестенArena PantanalCuiabá
Mogi Mirim ECMogi Mirim ECНеизвестенEstádio Vail ChavesMogi Mirim
Morrinhos FCMorrinhos FCНеизвестенEstádio João VilelaMorrinhos
Moto ClubMoto ClubLeandro CamposEstádio Governador João CasteloSão Luís
Murici FCMurici FCНеизвестенJosé Gomes da CostaMurici
Nacional ACNacional ACНеизвестенEstádio Erich GeorgeRolândia
Nacional AMNacional AMНеизвестенArena da AmazôniaManaus
Nacional ECNacional ECНеизвестенBernardo Rubinger de QueirozPatos de Minas
Nacional Fast ClubeNacional Fast ClubeRicardo LechevaEstádio da ULBRAManaus
Náutico FCNáutico FCНеизвестенCanarinhoBoa Vista
Nova IguaçuNova IguaçuНеизвестенLaranjãoNova Iguaçu
Olaria ACOlaria ACНеизвестенEstádio da Rua BaririRio de Janeiro
Operário FCOperário FCНеизвестенMorenãoCampo Grande
Operário-MGOperário-MGНеизвестенVerdãoVárzea Grande
Operário-MTOperário-MTНеизвестенVerdãoVárzea Grande
Paragominas FCParagominas FCНеизвестенArena VerdeParagominas
Paraná STCParaná STCНеизвестенCT de LondrinaLondrina
Paulista FCPaulista FCНеизвестенJayme CintraJundiai
Porto CEPorto CEНеизвестенLacerdãoCarauru
PortuguesaPortuguesaMoacir JúniorCanindéSão Paulo
Portuguesa SantistaPortuguesa SantistaSérgio GuedesUlrico MursaSantos
Potiguar MossoróPotiguar MossoróНеизвестенNogueirãoMossoró
Princesa do SolimõesPrincesa do SolimõesНеизвестенGilbertãoManacapuru
Prudentópolis FCPrudentópolis FCНеизвестенEstádio Newton AgibertPrudentópolis
Resende FCResende FCPaulo CamposMunicipal do TrabalhadorResende
Rio Branco ACRio Branco ACCaco EspinozaEstádio Kléber AndradeVitória
Rio Branco ECRio Branco ECНеизвестенEstádio Décio VittaAmericana
Rio Branco FCRio Branco FCНеизвестенArena da FlorestaRio Branco - AC
Rio Branco SCRio Branco SCНеизвестенGigante do ItiberêParanaguá
Rio Claro FCRio Claro FCНеизвестенAugusto Schmidt FilhoRio Claro (SP)
Rio Preto ECRio Preto ECНеизвестенEstádio Anísio HaddadSão José do Rio Preto
Ríver ACRíver ACFlávio AraújoAlbertãoTeresina
Roma EARoma EAНеизвестенBom Jesus da LapaApucarana
Salgueiro ACSalgueiro ACSergio ChinaSalgueirãoSalgueiro
Santa Cruz RSSanta Cruz RSНеизвестенEstádio dos PlátanosSanta Cruz do Sul
Santa QuitériaSanta QuitériaНеизвестенRodrigãoSanta Quitéria
São Bernardo FCSão Bernardo FCMarcelo VeigaPrimeiro de MaioSão Bernardo do Campo
São CaetanoSão CaetanoAlexandre GalloAnacleto CampanellaSão Caetano
São Carlos FCSão Carlos FCНеизвестенLuís Augusto de OliveiraSão Carlos
São Gonçalo ECSão Gonçalo ECНеизвестенClube Esportivo MauáSão Gonçalo
São MateusSão MateusНеизвестенEstádio SernambySão Mateus
São Raimundo ECSão Raimundo ECНеизвестенIsmael BenignoManaus
São Raimundo RRSão Raimundo RRНеизвестенFlamarion VasconcelosBoa Vista
SC AtibaiaSC AtibaiaНеизвестенEstádio Municipal Salvador Russani,Atibaia
SC GênusSC GênusНеизвестенAluízio Ferreira de OliveiraPorto Velho
SC PenedenseSC PenedenseНеизвестенEstádio Alfredo LeahyPenedo
SC São PauloSC São PauloНеизвестенAldo DapuzzoRio Grande
SD JuazeirenseSD JuazeirenseНеизвестенAdauto MoraesJuazeiro
SE GamaSE GamaVilson Tadei CarequinhaBezerrãoGama
SE ItapirenseSE ItapirenseНеизвестенEstádio Chico VieiraItapira
SE MatonenseSE MatonenseНеизвестенEstádio Hudson Buck PereiraMatão
SE PatrocinenseSE PatrocinenseНеизвестенEstádio Júlio AguiarPatrocínio
SE VitóriaSE VitóriaНеизвестенTico BredaHortolândia
SER Caxias do SulSER Caxias do SulНеизвестенCentenárioCaxias do Sul
SERC GuaraniSERC GuaraniНеизвестенEstádio Renato SilveiraPalhoça
Serra Macaense Serra Macaense НеизвестенCláudio Moacyr de AzevedoMacaé
Serra TalhadaSerra TalhadaНеизвестенPereirãoSerra Talhada
Serrano SCSerrano SCНеизвестенLomantãoVitória da Conquista
Sertãozinho FCSertãozinho FCJosé Carlos SerrãoFrederico DalmasoSertãozinho
Sobradinho ECSobradinho ECНеизвестенAugustinho LimaSobradinho
Sousa ECSousa ECНеизвестенMarizãoSousa
Toledo Colônia WorkToledo Colônia WorkНеизвестенEstádio 14 de DezembroToledo
Trindade ACTrindade ACНеизвестенEstádio Abrão Manoel da CostaTrindade
Tupã FCTupã FCНеизвестенAlonso de Carvalho BragaTupã
Tupi FCTupi FCLeston JuniorMário HelênioJuiz de Fora
Uberaba SCUberaba SCНеизвестенUberabãoUberaba
Uniclinic ACUniclinic ACНеизвестенEstádio Antônio CruzFortaleza
URTURTНеизвестенEstádio Zama MacielPatos de Minas
Veranópolis ECRCVeranópolis ECRCНеизвестенAntônio David FarinaVeranópolis
Villa Nova ACVilla Nova ACНеизвестенCastor CifuentesNova Lima
Vitoria da ConquistaVitoria da ConquistaНеизвестенLomantãoVitoria da Conquista (BA)
XV de JaúXV de JaúНеизвестенJauzãoJaú
XV de PiracicabaXV de PiracicabaTarcísio PuglieseBarão de Serra NegraPiracicaba

Съдии

No referee image available
ИмеJose Henrique De Azevedo júnior
Националност
 
Brazil
No referee image available
ИмеRanilton Oliveira de sousa
Националност
 
Afghanistan

League Zone